گین 2700 گرمی ویوا پاور

Gain 2700 g Viva Power

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
ویژگی‌های محصول
  • تحت لیسانس: سوییس

. افزایش وزن در ورزشکاران
. افزایش حجم عضلانی
. جلوگیری از تحلیل عضلانی
. تامین انرژی، پروتئین و کربوهیدرات

تعداد
نوع
485,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

ورزشکاران می توانند برای افزایش وزن و حجم عضله از مکمل گینر که به کربو پروتئین نیز معروف است، استفاده کنند. گینر ها عموماً حاوی کربوهیدرات، پروتئین یا آمینواسید، چربی و ویتامین ها و مواد معدنی هستند. این مکمل ها با افزایش دریافت کالری باعث افزایش وزن می شوند.
نسبت کربوهیدرات به پروتئین در مکمل های گینر می تواند بین 1 به 1 تا 5 به 1 متغیر باشد. این نسبت می تواند نشان دهد که مکمل مورد نظر، یک مکمل افزایش دهنده ی وزن (Weight Gainer) است یا افزایش دهنده ی حجم (Mass Gainer). در واقع، مکمل  های مس، گینرهای با درصد پروتئین بالا هستند.

محصول گین 2700 گرمی ویوا پاور یک مس گینر می باشد و در صورت ترکیب با تمرینات ورزشی مناسب می تواند باعث افزایش حجم عضله بدون افزایش بافت چربی شوند.

مشخصات ظاهری
این محصول تحت لیسانس Vitapharmed کشور سوئیس، با پروانه ساخت شرکت فاریاب دارو در شرکت داروسازی و مکمل غذایی حیاتی- کارن تولید و بسته بندی شده است. این مکمل در هر قوطی حاوی 2700 گرم پودر گینر می باشد. این محصول در هر 5 پیمانه (150 گرم) حاوی 544 کیلوکالری انرژی است و در صورت مصرف روزانه 150 گرم در روز، برای مدت 18 روز کافی می باشد.

ارزش های تغذیه ای
در ادامه به بررسی ویژگی های ترکیبات موجود در این محصول می پردازیم:
نسبت کربوهیدرات به پروتئین
پودر 2700 گرمی ویوا پاور در هر 100 گرم حاوی 65  گرم کربوهیدرات 25 گرم پروتئین می باشد.  از این رو نسبت کربوهیدرات به پروتئین در این محصول 2.6 به 1 است. بنابراین مصرف این مکمل می تواند در افزایش حجم عضله بدون افزایش چربی بدن موثر باشد.

کربوهیدرات
کربوهیدرات منبع اصلی تامین کالری در افراد ورزشکار بوده و در هر گرم 4 کیلوکالری انرژی دارد. افزایش دریافت کربوهیدرات و کالری حاصل از آن برای افزایش وزن و توده عضلانی ضروری است.
ذخایر گلیکوژن برای پیشگیری از خستگی و افزایش عملکرد ورزشکاران مهم است. مصرف کربوهیدرات در سه مرحله قبل از ورزش، حین ورزش و بعد از ورزش اهمیت دارد.
مصرف کربوهیدرات قبل از ورزش: مصرف کربوهیدرات می تواند منجر به افزایش ذخایر گلیکوژن در کبد و عضلات و تامین نیاز مسابقات و تمرینات طولانی مدت و شدید گردد.
مصرف کربوهیدرات پس از ورزش: مصرف کربوهیدرات پس از پایان جلسه تمرین و در طی دوره ریکاوری پس از ورزش، باعث افزایش ساخته شدن گلیکوژن می شود. در صورتی که مصرف کربوهیدرات های بعد از ورزش به تاخیر بیافتد، میزان ساخت گلیکوژن به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. اکثر ورزشکاران نمی توانند بلافاصله بعد از ورزش موادغذایی کربوهیدراتی مصرف نمایند. این امر به دلیل افزایش دمای مرکزی بدن به دنبال ورزش و سرکوب اشتها روی می دهد. در چنین مواردی مصرف مکمل های گینر برای ورزشکاران ترجیح دارد.
مصرف کربوهیدرات حین ورزش: مصرف کربوهیدرات در حین ورزش نیز خستگی را به تاخیر می اندازد و در حفظ توده عضلانی و پروتئین های بدن موثر است.
کربوهیدرات موجود در گینرها از دو نوع کربوهیدرات های پیچیده و قندها تشکیل شده است. میزان قند بالاتر از 6 گرم در 100 گرم، نشان دهنده میزان بالای قند در گینر می باشد که باید به آن توجه شود. این محصول داری 3.6 گرم قند در 100 گرم می باشد.  

پروتئین
این محصول حاوی کنسانتره پروتئین وی و ایزوله سویا می باشد. مصرف پروتئین به همراه کربوهیدرات می تواند ساخت گلیکوژن پس از ورزش را بالاتر ببرد. همچنین مصرف پروتئین می تواند، آمینواسیدهای مورد نیاز برای ترمیم عضله را فراهم نموده و باعث افزایش ترشح هورمون های عضله ساز شود.
در محتویات گینر گین ویوا پاور، ویتامین های گروهB(B6، تیامین، ریبوفلاوین، نیاسین، بیوتین، فولات، کوبالامین)، ویتامین ث، ویتامین A، D، و E وجود دارد که می توانند در تامین نیاز ورزشکاران و بهبود عملکرد آنها موثر باشند.

نتیجه گیری
گینر گین 2700 گرمی ویوا پاور یکی از مکمل های مس گینر بوده و محتوی پروتئین بالاتری دارد و می تواند به افزایش حجم عضله بدون افزایش چربی بدن کمک کند.


ورزشکاران روزانه 5 پیمانه سر خالی (150 گرم) را داخل 600 سی سی آب حل نموده و پیش یا پس از تمرینات ورزشی یا 4 ساعت قبل از خواب مصرف کنند. این مقدار پودر می تواند داخل شیک ها، اسموتی ها و سایر آب میوه های دلخواه حل شود و میل گردد.

تحت لیسانس
سوییس

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...