google-site-verification=cDMe7xe2ZsWoFucoHgOL1_nGGHigySxUPRlPZJyK4Jc

لوسیون ام جی باریج اسانس ۱۵ میلی ‎لیتر

Barij Essence MG Lotion 15 ml

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
ویژگی‌های محصول
  • تولید: ایران
  • رفع علایم ناشی از بواسير نوع I و II (مانند خونریزی، درد، خارش، سوزش و سنگینی مقعد)
  • دارای اثرات ضد باکتری و ضد قارچ، ضد التهاب و التیام بخش
  • دارای اثرات ضد احتقان و قابض
  • درمان شقاق مقعد (فیشر)
  • بهبود زخم های مقعدی
تعداد
نوع
37,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

این محصول از گیاه مورد تهیه شده است که در بهبود زخم ها موثر است. لوسیون ام جی باریج اسانس ضد التهاب، التیام بخش، ضد عفونی کننده و بندآورنده خون است. در طی يک کارآزمایی بالينی 67 بيمار مبتلا به بواسير درجه I و II از پماد ام جی يا پماد آنتی هموروئيد به مدت 2 هفته استفاده نمودند. نتايج به دست آمده نشان داد که هر دو دارو کاهش چشمگيری در ميزان خونريزی، درد هنگام اجابت مزاج، درد دائم، خارش، سنگينی و سوزش و خارش مقعد و تنسموس داشتند و از نظر آماری تفاوت معنی داری بين ميزان علائم قبل و بعد از درمان مشاهده شد. از نظر کاهش ميزان خونريزی تفاوت معنی داری بين پماد مورد و پماد آنتی هموروئيد وجود داشت؛ بنابراین محققين نتيجه گرفتند که می‌توان از پماد ام جی برای رفع علائم هموروئيدهای درجه I و II استفاده نمود.

گیاه مورد

گياه مورد ضد باکتری و ضد قارچ، ضد التهاب و التيام بخش و در بهبود زخم ها موثر است و عرق تهيه شده از برگ و گل آن، قابض و بندآورنده خون است. مونوترپن‌ها و سس کوئی ترپن‌های موجود در اسانس گیاه مورد اثر ضد باکتری، ضد قارچ و ضد عفونی کننده دارند و در طب عاميانه از اسانس مورد برای رفع علائم هموروئيد استفاده شده است.

روزی 2 بار، هر بار کمی پنبه را به 15 – 10 قطره از محلول آغشته نماييد و به ناحيه مقعد بماليد. بهتر است قبل از استفاده، ناحيه مقعد با آب ولرم به خوبی پاک و شسته شود.
دوره استفاده از اين لوسيون حداقل 10 – 7 روز است.

لطفا دقت کنید

بلافاصله پس از استفاده، درب شيشه را ببنديد و در دمای اتاق (30 – 15 درجه سانتيگراد) و دور از نور و گرمای مستقيم نگهداری نماييد.
در صورت مشاهده هر گونه عارضه يا تشديد علایم، مصرف دارو را متوقف و با پزشک يا داروساز مشورت نمايد.
قبل از مصرف اين لوسيون، اطمينان از تشخيص صحيح درجه هموروئيد (I و II) ضروری است.
از دسترس اطفال دور نگه داريد.
این فرآورده خوراکی نیست.

تولید
ایران

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...