google-site-verification=cDMe7xe2ZsWoFucoHgOL1_nGGHigySxUPRlPZJyK4Jc

کرم موضعی آنتی ‎فیشر باریج اسانس ۳۰ گرم

Barij Essence Anti Fissure Topical Cream 30 g

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
ویژگی‌های محصول
  • تولید: ایران
  • استفاده از روغن کنجد (نرم کننده) بعنوان پایه روغنی محصول
  • دارای اثرات ضد التهاب و ضد اسپاسم
  • حاوی عصاره بابونه و درامازو
  • پیشرفت بهبودی زخم معقد
  • برطرف کننده شقاق مقعد
  • دارای اپلیکاتور
تعداد
نوع
27,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کرم موضعی آنتی فیشر باریج اسانس دارای اثرات ضد التهاب و ضد اسپاسم است. این محصول حاوی عصاره بابونه و درامازو است که باعث پیشرفت بهبودی زخم معقد و برطرف کننده شقاق مقعد می شود.

شقاق چیست؟

شقاق عبارت است از زخم طولی در نيمه تحتانی کانال مقعد که در اثر پارگی لايه اپی تليال پوشاننده کانال مقعد در ناحيه زير خط دندانه‌ای ايجاد می‌شود. شقاق اکثرا در ناحيه ميانی – خلفی مقعد رخ می‌دهد. يبوست از علل مهم ايجاد کننده شقاق محسوب می‌شود و از علایم مشخصه شقاق، وجود درد در هنگام اجابت مزاج و خونريزی از مقعد به صورت مشاهده خون روشن و تازه روی مدفوع يا دستمال توالت است. هدف از درمان شقاق؛ برطرف کردن درد، اسپاسم و ايسکمی است که موجب زخم می‌شود.

عصاره بابونه

عصاره بابونه دارای اثرات ضد التهاب و ضد اسپاسم است و موجب پيشرفت بهبودی زخم می‌شود. کميسيون E آلمان مصرف موضعی بابونه را برای درمان التهابات پوست و غشای مخاطی، زخم‌ها و سوختگی‌ها، عفونت‌های باکتريال پوست و التهابات آنوژنيتال تایيد کرده است. در يک بررسی مقايسه‌ای در 161 بيمار مبتلا به اگزما، تاثير يک کرم بابونه به نام Kamillosan معادل هيدروکورتيزون 25/. درصد و بيشتر از تاثير بوفکساماک 5% (يک فرآورده ضد التهاب غير استروئيدی) و فلوکورتين 75/. درصد (يک گلوکوکورتيکوئيد) گزارش شده است. فارماکوپه گياهی انگليس مصرف موضعی بابونه را برای درمان بواسير، ماستيت و زخم‌های ساق پا توصيه می‌کند.

روزی 2 بار هر بار يک لايه نازک از کرم در محل شقاق ماليده شود.

لطفا دقت کنید

در مراحل اوليه شقاق مقعد، نشستن در ظرف دارای آب گرم و خوردن ملين‎‌های نرم‎ کننده يا حجيم‎ کننده مدفوع مانند سبوس گندم مفيد است.
مصرف موضعی روغن کنجد دارای اثرات نرم‎ کننده است، لذا در فرمول کرم آنتی ‎فیشر بعنوان پایه روغنی مورد استفاده قرار می‎‌گیرد.
بلافاصله پس از مصرف کرم، درب آن را محکم ببنديد و دور از نور، در دمای 30 – 15 درجه سانتیگراد نگهداری نماييد.
بهتر است در صورت بروز هرگونه عارضه احتمالی؛ مصرف دارو متوقف و با پزشک مشورت شود.
کرم آنتی فيشر را از دسترس اطفال دور نگه داريد.

تولید
ایران

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...